UAB „Smaguriai“

UAB „Smaguriai“

UAB „Visada laiku“ – atitinka savo pavadinimą, t. y. tai įmonė, kuri visada laiku pateikia reikiamas ataskaitas, profesionalią konsultaciją arba vertingą patarimą. Taip pat džiugina visuomet malonus bendravimas ir kokybiškas aptarnavimas.

Smaguriai Violeta Počobut
V. Počobut
Direktorė

 

Telesfera

Telesfera

Jau dvylika metų džiaugiamės sklandžiu ir efektyviu bendradarbiavimu su Jolita Denaityte, o su jos įmone „Visada laiku“ dirbame kartu nuo pat įmonės įsikūrimo dienos. Esame patenkinti jos ir jos darbuotojų kvalifikacija. Gauname greitus, išsamius ir konkrečius atsakymus į iškylančius klausimus. Visos problemos sprendžiamos optimaliai ir tuojau pat. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje.

Telesfera
UAB „Leonas ir ko“, UAB „Stokeris“
UAB GRODUS

UAB GRODUS

Tik sudarę su UAB „Visada laiku“ buhalterinės apskaitos sutartį supratome, kiek išvengėme bereikalingų rūpesčių ir atsakomybės bei kiek lėšų ir laiko sutaupėme.

Creditinfo Lietuva, UAB

Creditinfo Lietuva, UAB

Naudojamės UAB „Visada laiku“ paslaugomis daugiau nei 5 metai. Ilgainiui kintant verslo aplinkai, kinta ir UAB „Creditinfo Lietuva“ poreikiai, todėl dažnai tenka susidurti su iššūkiais, reikalaujančiais nestandartinių, individualių sprendimų. Turėdami tokį partnerį kaip UAB „Visada laiku“, visuomet esame tikri, kad kiekvienu atveju bus rastas efektyvus ir profesiniu požiūriu nepriekaištingas problemos sprendimo būdas.

Creditinfo Andrius Bagdonavičius
A. Bagdonavičius
Generalinis direktorius